ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

 

 Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011

Перейти донизу 
+13
okroshka
AAP
2rioN
muza_meduza
X_SleepWalker_X
evra
pekodin
litops
Demon
Lucifer Sanya
Sting
Надія
Slimka
17 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Slimka
Організатор проекту
Організатор проекту
Slimka


Жінка Пости : 482

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyСр Квіт 27, 2011 2:28 am

Інформація про фестиваль тут.

В програмі табору: як завжди, власне вогнище, купання на заході сонця, нічні страшні історії, танці під "там-там" навколо вогнища, вранішня кава, сніданки, обіди, вечері, доманшній компотSmile, теплий дружній колектив, українські народні пісні, нові друзі і багато-багато іншого...

УВАГА!!!!
В цілях розуміння РЕАЛЬНОЇ кількості учасників табору (ви ж розумієте, що більшість з нас додаються у всілякі зустрічі просто так), - ми знову будемо подавати анкети на участь!!
Прийом анкет буде до 25 червня на імейл:
прийом анкет завершено!!!!!!!!

Усі орагнізаційні моменти вирішуємо в цій темі усі разом!!

Також ДЖУЕ велике прохання:
якщо у вас виникли питання - задавайте їх в цій темі!
Я фізично не встигаю розгорнуто відповідати усім і на пошту і в контакті і в приватних повідомленнях тут і по телефону....
Тим паче що зазвичай питання однакові, і задавши їх один раз на форумі вит позбавите неясностей і себе і багатьох інших!
Дякую за розуміння!

увага!
ВИ ПАМ"ЯТАЄТЕ, ЩО У НАС В ТАБОРІ Є ДРЕС-КОД (червона стрічка/тканина)..
Але цього разу на трипільське коло я попрошу Вас усіх приїхати без дрес-коду..
Чому? - дізнаєтесь пізніше..Smile


Останній раз редагувалося: Slimka (Пн Черв 27, 2011 2:06 am), всього регувалося 6 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Надія
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
Надія


Жінка Пости : 36

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyЧт Квіт 28, 2011 9:13 pm

НУ ТО ЩО, ЧОРН1 ВОЛОНТЕРИ ТК - 2011 ГОТУЮТЬСЯ?Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
Sting
Активіст
Активіст
Sting


Жінка Пости : 43

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyВт Травень 03, 2011 5:07 am

Шкода, на ТК навряд чи вдасться потрапити..
Повернутися до початку Перейти донизу
Lucifer Sanya
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
Lucifer Sanya


Чоловік Пости : 22

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyСб Травень 14, 2011 6:17 am

а взагалі є люди, які будуть на фесті всі дні? треба ж щоб щодня там хтось був з координаторів...бо люди, я так розумію, туди підтягуватимуться щодня інші...ну, тобто, мало хто зможе всі дні там висіти...
Повернутися до початку Перейти донизу
Slimka
Організатор проекту
Організатор проекту
Slimka


Жінка Пости : 482

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: пееппвіааіаіаіаі   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyСб Травень 14, 2011 6:58 am

Я планую бути там усі дні , і навіть більше (тьфу-тьфу-тьфу).
Табір буде розміщуватись в тому самому місці, що і минулого року (якщо встигнемо його зайняти).
Повернутися до початку Перейти донизу
Demon
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
Demon


Чоловік Пости : 73

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyВт Травень 17, 2011 8:00 am

я буду теж всі дні, як і минулого рокуSmile
Повернутися до початку Перейти донизу
litops
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
litops


Жінка Пости : 56

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyПт Травень 27, 2011 11:26 pm

Slimka пише:
Я планую бути там усі дні , і навіть більше (тьфу-тьфу-тьфу).
угу. и я с вами. Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
litops
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
litops


Жінка Пости : 56

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyСб Травень 28, 2011 1:41 am

надо бы где-то красных нитей для ограды раздобыть... *чешет за ухом*
слим, а на той поляне поместятся ВСЕ желающие, или ты планируешь заняться захватом близлежащих замель? Razz
да... и наверняка нужно скооперироваться всем кто сможет приехать раньше. подготовить лагерь эт не 5 минут. дрова, кострище, веревочки, указатели и т.д.


гей, трохипітьмарне парубоцтво, ви де?
Повернутися до початку Перейти донизу
Slimka
Організатор проекту
Організатор проекту
Slimka


Жінка Пости : 482

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyПн Травень 30, 2011 3:34 am

litops пише:
и наверняка нужно скооперироваться всем кто сможет приехать раньше. подготовить лагерь эт не 5 минут. дрова, кострище, веревочки, указатели и т.д.
я дуже надіюсь що хоча б троє людей зможуть поїхати зі мною на день раніше...

..У нас надсилаються анкети на участь в таборі, пам"ятаєш? Так що я знатиму скільки буде наметів і яка по розміру має бути територія.. Тому, якщо завчасно приїдем, проблем не буде.

Щодо огорожі - минулого року це птиання було напряжним..
Якщо нас буде дійсно багато - доведеться зібрати по 2-3 грн з учасника, щоб купити стрічку чи скотч (бо минулого року ми з Сплін купили купу скотчу - а його не вистачило майже ні на що) Sad
Повернутися до початку Перейти донизу
litops
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
litops


Жінка Пости : 56

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyПн Травень 30, 2011 8:37 am

ага. ще ж анкету заповнювати....

дрова, дрова і все таке вимагаюче силоприкладання і не тільки.... а на 4 дні та на таку когалу треба багато дров... всі хлопці, яких знаю я, будуть лише в суботу, чи в пятницю вночі.....

ні, я не чую -
litops пише:
гей, трохипітьмарне парубоцтво, ви де?!
[b]
Повернутися до початку Перейти донизу
Slimka
Організатор проекту
Організатор проекту
Slimka


Жінка Пости : 482

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyПн Травень 30, 2011 8:23 pm

Здається, Дімон приїде на день раніше..
Минулого року збирали дрова тільки на першу ніч.. а потім вже хлопці походу підзбирували)
Бо дівчача експлуатація то не є добре))
Повернутися до початку Перейти донизу
pekodin
Новоприбулий
Новоприбулий
pekodin


Чоловік Пости : 2

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyВт Черв 07, 2011 11:44 am

а на один -два дні поселенців приймаєте ?
Повернутися до початку Перейти донизу
Slimka
Організатор проекту
Організатор проекту
Slimka


Жінка Пости : 482

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyСр Черв 08, 2011 9:42 am

pekodin пише:
а на один -два дні поселенців приймаєте ?
Якщо надішлете заповнені анкети - звичайно.. Будемо і на вас розраховуватиSmile
Пишіть в темі знайомства щоб знати хто є хтоSmile
Повернутися до початку Перейти донизу
evra
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
evra


Жінка Пости : 1

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyСр Черв 08, 2011 12:50 pm

Лєночка, чим зможем -- допоможем. Вважаю, що трохи скластися фінансово стосовно організаційних питань дуже актуально. Всюди завжди були партійні внески, десятина, тощо... Байдужих не буде! Smile) Стосовно мене особисто -- планую бути на фесті всі чотири дні. Вже й квитки в кишені Smile Cool
Повернутися до початку Перейти донизу
Slimka
Організатор проекту
Організатор проекту
Slimka


Жінка Пости : 482

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyСр Черв 08, 2011 1:02 pm

evra пише:
Лєночка, чим зможем -- допоможем. Вважаю, що трохи скластися фінансово стосовно організаційних питань дуже актуально. Всюди завжди були партійні внески, десятина, тощо... Байдужих не буде! Smile) Стосовно мене особисто -- планую бути на фесті всі чотири дні. Вже й квитки в кишені Smile Cool
юху! рада бачити тебе тут! і рада що побачу на ТК!!
Я вже скучила..
Повернутися до початку Перейти донизу
Надія
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
Надія


Жінка Пости : 36

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyЧт Черв 09, 2011 8:14 am

Люди, ау!!! як плануєм день народження пітьми святкувати?Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
litops
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
litops


Жінка Пости : 56

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyЧт Черв 09, 2011 12:24 pm

у тіньочку jocolor
Повернутися до початку Перейти донизу
Demon
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
Demon


Чоловік Пости : 73

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyЧт Черв 09, 2011 12:57 pm

Люди, ау!!! як плануєм день народження пітьми святкувати?
у тіньочку ... займатися сексом й бухати... Smile

котляревщина (с) Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
Slimka
Організатор проекту
Організатор проекту
Slimka


Жінка Пости : 482

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyЧт Черв 09, 2011 1:20 pm

Дмитро , ти шо гоніш?)))))
Чи секс таки дійсно буде?))
Як відомо, Трохи пітьми об"єднує серця...))

Та все ж таки.. Question
Повернутися до початку Перейти донизу
Demon
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
Demon


Чоловік Пости : 73

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyЧт Черв 09, 2011 1:57 pm

Люди, ау!!! як плануєм день народження пітьми святкувати?
у тіньочку ... серця об’єднувати бла бла бла

щось рима не сходитьсяSmile)))


Все-таки поэт Чуковский настоящий труженик пера. Придумать такие удобные строчки "Убежало одеяло, улетела простыня" и не срифмовать впоследствии со словами "за&6ало" и "х*йня" - это вообще только одному богу известно, сколько нужно тренироваться.
(с)
Повернутися до початку Перейти донизу
Надія
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
Надія


Жінка Пости : 36

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyПт Черв 10, 2011 11:02 am

А ЧОГО СРАЗУ КОТЛЯРЕВЩИНА?Smile))

" хто напоїв Сплінку" ?Smile (с)


бухло та секс - невід"ємна частина табору.. рівно як і те, шо Ріккі віртуозно вирізає з дерева ) а ще показуха та гон=)))
Повернутися до початку Перейти донизу
X_SleepWalker_X
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
X_SleepWalker_X


Чоловік Пости : 100

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyСб Черв 11, 2011 1:53 am

Я напевно поїду за день
Повернутися до початку Перейти донизу
muza_meduza
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
muza_meduza


Жінка Пости : 40

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyНд Черв 12, 2011 2:39 am

если выйдет я могу приехать вечером 29. но раньше никак.
Повернутися до початку Перейти донизу
Lucifer Sanya
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
Lucifer Sanya


Чоловік Пости : 22

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyВт Черв 14, 2011 3:55 am

ну на рахунок "об*єднує серця", то це лише поодинокий випадок)))) на рахунок сексу то і я згідний, шо це треба на фесті)))а на рахунок побухати, то друже Demon, мушу розчарувати...у Пітьмі не бухають...прийдеться трахатись на тверезу голову))))гггг
Повернутися до початку Перейти донизу
Lucifer Sanya
Трохипітьмівець
Трохипітьмівець
Lucifer Sanya


Чоловік Пости : 22

Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 EmptyВт Черв 14, 2011 6:15 am

ех....блін, мене знов розривають сумніви...я не знаю як мені правильно зробити....дуже дуже хочеться поїхати і побачити всіх вас і побувати на крутому фесті, але і з роботою не знаю як вийде...як би то так зробити, шоб забити на все і взяти рванути хоча б на 2 дні на ТК? Question
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty
ПовідомленняТема: Re: Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011   Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Трохи Пітьми на Трипільському колі 2011
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 4Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» Трохи пітьми на Заході 2011
» Трохи Пітьми на Руриську 2011
» Трохи Пітьми на "Заході"
» Трохи Пітьми на РУЙНАЦІЇ
» "Трохи пітьми" на "ГАЙДАМАКА. UA" 24-26 вересня

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 :: Життя табору: :: Поїздки на фестивалі :: Архів минулих поїздок-
Перейти до:  
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Поскаржитися | Останні теми